| |
Auteur  |
Titel |
Uitgever |
Bijzonderheden |
Prijs |
|
 |
Anderson, Kevin J. |
The X Files - Ruines |
Kosmos - Z & K Uitgevers |
1996, paperback, in prima staat, 224 pag. |
€ 2,25 |
   |
 |
Anderson, Kevin J. |
The X-files - Brandpunt Ground Zero |
Kosmos - Z&K-uitgevers |
1996, paperback, zeer goede staat, 224 blz. |
€ 2,45 |
   |
 |
Anderson, Margaret J. |
Als verstekeling naar Canada - Twee weeskinderen gaan op zoek naar een nieuw leven |
Deltas |
1994, hardcover, goede staat, ex-biebboek, 158 blz. |
€ 2,75 |
   |
 |
Anderson, Poul |
Avontuur in het verleden |
Het Spectrum (Prisma Science Fiction 2644) |
1987, pocket, redelijk goede staat, lichte slijtage randen kaft, 169 blz. |
€ 0,90 |
   |
 |
Anderson, Poul |
The people of the wind |
Ben Bova - Analog |
1973, paperback, Engelstalig, redelijke staat, kleine beschadigingen kaft, verkleurd, 178 blz. |
€ 3,50 |
   |
 |
Anderson, Poul |
Tunnels door de tijd |
Elsevier |
1989, pocket, redelijk goede staat, 217 blz. |
€ 0,75 |
   |
 |
Anderson, Poul |
De lange thuisreis |
Ridderhof |
1976, paperback, redelijk goede staat, scheef gelezen, 216 blz. |
€ 1,45 |
   |
 |
Anderson, Robert |
Een saluut aan de doden |
Kadmos |
1986, hardcover met stofomslag, goede staat, 224 blz. |
€ 3,35 |
   |
 |
Anderson-Dargatz, Gail |
De genezende kracht van bliksem |
De Geus |
1999, paperback met tekst op schutblad, zeer goede staat, 350 pag. |
€ 3,25 |
   |
 |
Andeweg, RB / Dittrich, KLLM / Tak, TH van der |
Kabinetsformatie 1977 |
Vakgroep Politieke Wetenschappen |
1977, softcover, redelijk goede staat, iets verkleurd, ouderdomsvlekjes, 186 blz. |
€ 6,95 |
   |
 |
Andrade / Toledano |
De Guerrilleros (5 avonturen) |
De Vrijbuiter - Amigo reeks nr. 3 |
in goede staat |
€ 1,25 |
   |
 |
Andrasi, Julius en Bohus, Ivan |
Hohe Tatra - Touristenführer |
Slowakischer Verlag |
1989, hardcover, Duitstalig, goede staat, 288 blz. |
€ 5,95 |
   |
 |
Andrau, Marianne |
Le pilote aux yeux tristes |
Le Cercle Romanesque |
1967, linnen gebonden hardcover, pocketformaat, Franstalig, goede staat, iets verkleurd, 250 blz. |
€ 2,25 |
   |
 |
Andre / Tito |
Tonius 2 - De Asturiers |
CentriPress |
in zeer goede staat |
€ 1,50 |
   |
 |
Andre / Tito |
Tonius 1 - De gouden forel |
Het Volk |
in goede staat |
€ 1,25 |
   |
 |
André de la Port-Janss, Hortense |
Salade versierd |
Van Dishoeck |
3de druk, 1980, paperback met kleurenfotoos, tekeningen en recepten, in goede staat, 106 pag. |
€ 1,25 |
   |
 |
Andréani, Edgard |
Les retraites |
Editions de la Découverte |
1986, pocket, Franstalig, zeer goede staat, 123 blz. |
€ 3,50 |
   |
 |
Andreas, Bert |
Zuster Monika |
Pocketclub |
geen jaartal, LP-pocket nr 25, redelijk goede staat, gebruikerssporen, 190 blz. |
€ 2,00 |
   |
 |
Andreone, Franco |
Wild Europa |
Malherbe & Partner voor WWF |
2009, groot hardcoverboek met gave stofomslag, vele kleurenfotoos, als nieuw, 271 pag. |
€ 7,35 |
   |
 |
Andres, Peter en Lloyd Davies, Rose |
Het verduisterde weten - nieuw licht op de bronnen van esoterisch denken |
Aura |
1e druk 1989, pocket, goede staat, lichte vouw in kaft, 257 blz. |
€ 1,95 |
   |
 |
Andres, Stefan |
Wij zijn Utopia |
Kwadraat |
1986, 1e druk, paperback, zeer goede staat, 81 blz. |
€ 2,95 |
   |
 |
Andres, Stefan |
De schommel der liefde |
Desclée de Brouwer |
Softcover met licht beschadigde en verkleurde stofomslag, redelijk goed, stempel titelblad, 188 blz. |
€ 2,95 |
   |
 |
Andres, Stefan |
De reis naar Portiuncula |
De Fontein, Utrecht |
hardcover met beschadigde stofomslag, boek in goede staat, 226 pag. |
€ 8,60 |
   |
 |
Andreus, Hans - tekeningen van Jack Prince |
Het verhaal van de draak Fabiaan |
Holland, Haarlem |
1977, hardcover met tekeningen, exbiebboek, in prima staat, 48 pag. |
€ 2,95 |
   |
 |
Andreus, Hans en Huber, Diet |
De Trapeze deel 5 - een reeks oorspronkelijke verhalen en gedichten voor de basisschool |
Wolters-Noordhoff |
3e druk 1970, paperback, goede staat, 80 blz. |
€ 1,50 |
   |
|